patrycjalata.com

plakaty, kartki okolicznościowe, ilustracje

patrycjalata.com

plakaty, kartki okolicznościowe, ilustracje

Portrety na zamówienie

Szukasz niepowtarzalnego prezentu na ślub, rocznicę, urodziny? Chcesz powiesić na ścianie wyjątkowy portret swojego pupila? A może planujesz ślub i chcesz, by na zaproszeniach znalazła się Wasza podobizna?

Podaruj radość!

W dzisiejszych czasach, zdominowanych przez fotografię, często robioną szybko, bez zastanowienia, portret w formie rysunku, czy to cyfrowego, czy klasycznego, jest czymś wyjątkowym. Wymaga więcej czasu, by go stworzyć, pozwala zawrzeć symbolikę, którą nie sposób zawrzeć w jednym zdjęciu. Ulubiony kolor, pasje, zainteresowania, ważne miejsca, daty, przedmioty – to wszystko może się znaleźć na ilustrowanym portrecie. Wpływa to na emocje obdarowanej osoby – reakcja będzie bezcenna, gwarantuję 🙂

Zastosowania

Ilustrowany portret – wydrukowany na papierze lub płótnie – jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby – z okazji rocznicy, urodzin, imienin, ślubu… Może też być pięknym ślubnym podziękowaniem dla rodziców. Możesz też podarować prezent… Sobie, obrazując siebie, swoje pasje, zwierzaki, czy cokolwiek Ci się zamarzy 🙂 Portret Młodej Pary świetnie sprawdzi się też na okładce ślubnego zaproszenia.

Jak złożyć zamówienie?

Po prostu napisz do mnie maila: kontakt@patrycjalata.com W wiadomości zawrzyj wszelkie potrzebne informacje – takie jak kolorystykę, elementy, które mają się znaleźć na portrecie, no i oczywiście zdjęcia – najlepiej kilka, im lepszej jakości tym lepiej, bez okularów, nakryć głowy itp (chyba, że mają one być narysowane ;)). Napisz też, czy chcesz otrzymać tylko plik w formie cyfrowej, czy wydruk (w jakim formacie, na papierze, czy na płótnie?). Jeśli zależy Ci na otrzymaniu portretu do konkretnej daty, to również mi o tym napisz 🙂

W ciągu 2 dni roboczych odpowiem z wyceną, jeśli będzie Ci ona odpowiadać, to poproszę Cię o wpłatę należnej kwoty – płatność następuje z góry, ale spokojnie, nie limituję poprawek, więc działamy aż będziesz w pełni usatysfakcjonowana/y efektem 🙂 Po otrzymaniu płatności przystępuję do pracy.

Cennik

Portrety ludzi

Ilość osób na portrecie

Cena

1 osoba

360 zł

2 osoby

520 zł

3 osoby

640 zł

4 osoby

740 zł

Każda kolejna osoba

+ 100 zł

Portrety zwierzaków

Ilość zwierząt na portrecie

Cena

1 zwierzak

250 zł

2 zwierzaki

380 zł

3 zwierzaki

490 zł

4 zwierzaki

590 zł

Każdy kolejny zwierzak

+ 100 zł

Dodatki, takie tak tło, napisy, elementy zainteresowań itp. – są wliczone w cenę.

Ceny dotyczą portretów w wersji cyfrowej – ceny wydruków zależą od wybranego materiału (wysokiej jakości papier lub płótno) oraz formatu i są kalkulowane indywidualnie.

Ceny podane brutto – wystawiam faktury vat.