Cześć! :)

 

Witaj w moim kreatywnym świecie! ;) To, co widzisz, to efekt mojego zamiłowania do piękna i tworzenia – miałam tak od dziecka, więc zamiast zostać inżynierem, jak dawniej chcieli moi bliscy, zostałam projektantką grafiki :)

Wszystko, to tutaj widzisz, zostało zaprojektowane przeze mnie i wyprodukowane w Polsce. Staram się tworzyć rzeczy piękne, wywołujące uśmiech, motywujące do cieszenia się życiem.

I wzruszam się za każdym razem, gdy słyszę od Was miłe słowa lub otrzymuję zdjęcia moich projektów wiszących na Waszych ścianach :)

Oprócz tworzenia własnych produktów prowadzę też studio graficzne, skupione głównie na identyfikacji wizualnej małych firm – zobacz moje realizacje na stronie https://www.signpost.studio/

Zajmuję się też fotografią: https://www.patrycjalataphoto.pl/

Uwielbiam zwierzaki – póki co nie mam swoich, ale marzą mi się 2 koty, a może i pies :) Póki co rekompensuję to sobie tworząc projekty ze zwierzakami w roli głównej i wspierając fundacje, które im pomagają.

Jeśli akurat nie pracuję, to prawdopodobnie jestem na lekcji tańca – współczesnego, jazzu lub baletu. Ewentualnie w teatrze lub na jakiejś wystawie – całe życie wokół sztuki ;) Ostatnio zaczęłam regularnie prowadzić instagrama – jeśli chcesz mnie poznać bliżej, poczytać o prowadzeniu małego biznesu, tworzeniu, sztuce, pasji do tańca – koniecznie zajrzyj! :)

© 2019 by Studio Kreatywne Patrycja Łata

NIP 7792499555

adres do korespondencji:

ul. Głogowska 31/33,

60-702 Poznań

kontakt@patrycjalata.com

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona